Alliku Grupp OÜ privaatsuspoliitika


See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet, mida treileriveod.ee kogub ja salvestab ning kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate meie privaatsuspoliitika kohta lisateavet, võtke meiega ühendust.

Andmekaitse üldmäärus (GDPR)

Oleme teie andmete vastutav töötleja.

Alliku Grupp OÜ õiguslik alus käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks sõltub meie kogutavatest Isikuandmetest ja konkreetsest kontekstist, milles andmeid kogume:

  • Alliku Grupp OÜ sõlmib Teiega lepingu.
  • Olete andnud selleks loa Alliku Grupp OÜ-le.
  • Teie isikuandmete töötlemine on Alliku Grupp OÜ õigustatud huvides.
  • Alliku Grupp OÜ peab täitma seadusest tulenevaid kohustusi.


Alliku Grupp OÜ säilitab teie isikuandmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkide saavutamiseks. Säilitame ja kasutame teie teavet ulatuses, mis on vajalik meie juriidiliste kohustuste täitmiseks, vaidluste lahendamiseks ja poliitikate jõustamiseks.

Kui olete Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) elanik, on teil teatud andmekaitseõigused. Kui soovite saada teavet, milliseid isikuandmeid me teie kohta hoiame ja kui soovite, et need meie süsteemidest eemaldataks, võtke meiega ühendust.

Teatud juhtudel on teil järgmised andmekaitseõigused:

  • Pääseda juurde, uuendada või kustutada teavet, mis meil on teie kohta.
  • Andmete parandamine
  • Vastuväidete esitamine.
  • Andmete piiramine.
  • Andmete teisaldamine.
  • Nõusoleku tühistamine.


Logifailid

Treileriveod.ee järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid logivad külastajaid, kui nad veebisaite külastavad. Kõik hostimisettevõtted teevad seda ja osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutav teave hõlmab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvaid lehti ja võib-olla ka klikkide arvu. Need ei ole seotud ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on suundumuste analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teinegi veebisait, kasutab Treileriveod küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, mida külastaja külastas või külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajate kogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgustikud kasutavad tehnoloogiaid, nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja Treileriveod.ee ilmuvatel linkidel, mis saadetakse otse kasutaja brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad teie IP-aadressi automaatselt. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Treileriveod ei oma juurdepääsu ega kontrolli nendele küpsistele, mida kasutavad kolmandatest osapooltest reklaamijad.

Kolmanda osapoole privaatsuspoliitika

Treileriveod privaatsuspoliitika ei kehti teistele reklaamijatele ega veebisaitidele. Seetõttu soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikutest loobumise kohta.

Saate küpsised keelata oma brauseri individuaalsete valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

Laste teave

Treileriveod ei kogu alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikut tuvastavat teavet. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame teil meiega viivitamatult ühendust võtta ja teeme kõik endast oleneva, et need andmed kiiresti eemaldada. 

Ainult veebipõhised privaatsuspoliitikad

Meie privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajate kohta seoses teabega, mida nad treileriveod.ee jagavad ja/või koguvad. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse võrguühenduseta või muude kanalite kaudu peale selle veebisaidi.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.